Кількість
|
Вартість
|
||
|
Пристрої Visonic працюють на платформі бездротового зв'язку по радіоканалу. Ця охоронна система має ізраїльське коріння (з 1972 року), досвід розробника і виробника елементів цієї охоронної системи акумулюється вже кілька десятків років. Сьогодні бездротова сигналізація Visonic представлена на ринку України, і має ряд конкурентних переваг.
Що входить в системи Visonic
Устаткування систем сигналізації працює на базі запатентованого протоколу передачі повідомлень PowerCode.
Завдяки надійному каналу зв'язку розробники змогли реалізувати звичну користувачеві структуру сигналізації. Так, в якості приймально-контрольного приладу (ППК) в системі служить радіоканальна централь з бездротовим приймачем. На їх базі система отримує, обробляє і передає тривожний сигнал. За виявлення тривожних подій відповідає набір датчиків, який конфігурується в залежності від особливостей об'єкта.
В цілому ППК Visonic – це мініатюрний комп'ютер, який надає можливість моніторити об'єкт і керувати налаштуванням всіх елементів системи. Відрізняється гнучкістю в налаштуваннях, тому на базі Visonic можна будувати великомасштабні системи безпеки.
Оскільки в асортименті компанії присутні датчики диму, руху, обладнання Visonic можна назвати обладнанням охоронно-пожежної сигналізації (ОПС). Однак сфера застосування Visonic набагато ширше. В асортименті присутні датчики газу, протікання води (затоплення), тривожні годинникі і т.п. Пристрої системи Visonic можна вважати частиною інтернету речей (IoT).
Які пристрої Visonic представлені в каталозі
Умовно пристрої і елементи систем безпеки Visonic діляться за типами:
- бездротові контрольні панелі;
- бездротові датчики (детектори);
- брелоки;
- приймально-передавачі, сирени;
- бездротові клавіатури;
- модулі релейних виходів, комунікаційні та інші аксесуари.