Наличные
  • Безналичные
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти відеоспостереження Dahua

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комплекти відеоспостереження Dahua - перевірений і швидкий спосіб установки і запуску в роботу системи відеоспостереження. При цьому економічно вигідний, так як якщо ви будете купувати пристрої, які входять в комплект, поодинці, то загальна вартість буде вище.

Наведемо кілька аргументів на користь того, що купити комплект відеоспостереження Dahua вигідно не тільки економічно, але і технічно.

Що входить в комплект

Відразу відзначимо, що кількість пристроїв в комплекті може бути різною. Але вона однозначно буде підібрана під ваше завдання. Фахівці компанії «Безпека» не один рік допомагають забезпечити безпеку самих різних за складністю і масштабами об'єктів, тому накопичений ними досвід допоміг скласти стандартні комплекси пристроїв. Якщо серед них немає вашого варіанту - не біда. Буде!

Стандартний склад комплекту:

  • камери відеоспостереження;
  • відеореєстратор;
  • жорсткі диски для зберігання відеоархівів;
  • монтажний набір (кріплення).

Залежно від типу відеореєстратора, камери будуть аналогові, цифрові (IP). Сам відеореєстратор може бути і гібридним. Чому так? Тому що у вас уже може бути аналогова система відеоспостереження, і викидати аналогові камери немає сенсу. Краще їх включити в оновлену систему охоронного телебачення.

При необхідності до комплекту додаються додаткові накопичувачі для зберігання відео, датчики охоронно-пожежної сигналізації, виконавчі пристрої.

Комплекти можуть бути дротяними або бездротовими, які працюють через WiFi роутер.

Як комплект відеоспостереження вибрати

Перш за все потрібно оцінити кількість камер, які будуть встановлені на вашому об'єкті. Кількість камер в комплекті можна збільшити при необхідності. Головне, щоб кількість портів для них в реєстраторі була достатньою. Якщо ні - доведеться придивлятися до іншого, більш «серйозного» за технічними параметрами комплекту.

Купити комплект відеоспостереження бюджетного варіанту можна в разі, коли у вас вже є відеокамери одного типу з тими, що пропонуються в його складі.

Наступним кроком буде вибір між аналоговим або цифровим комплексом апаратури. Ми пропонуємо придивитися до IP пристроїв, благо різниця в ціні з року в рік все менше. Але і аналогові рішення мають право на життя. Тим більше, якщо ви власник аналогової системи відеоспостереження, яка вже є.

Провідна або безпровідна система вам потрібна? Глянемо на дизайнерські стіни і стелі - якщо бажання їх «підрихтувати» пропало - сміливо беремо бездротовий комплект.

Віддамо данину Google і його пошуковим запитам: комплект відеоспостереження Dahua Київ ціна у нас гідна. Ну ви зрозуміли.

Ні? 0800 300 430 - і все питання як рукою зніме!

Вгору