Кількість
|
Вартість
|
||
|
Розробники камер відеоспостереження активно впроваджують функції відеоаналітики в саму камеру. Цим самим максимально спрощується раніше дуже і дуже складний процес обробки відеоінформації на відеореєстраторах і комп'ютерах. Незважаючи на те, що на зазначених пристроях системи обробки відео досить досконалі, основна маса роботи лягала на плечі людини.
Наприклад:
-
організація пошуку по ряду параметрів, які задавалися людиною (час, час доби, тип об'єкта тощо). Попередньо «обчислювався» момент тієї ж крадіжки або ДТП, після чого проводився пошук події і його учасників в відеоархіву;
-
перегляд необхідних сюжетів «вручну». Тут вступав в силу людський фактор - втома, неуважність, саботаж і т.п.
Правда, і сьогодні побудувати систему відеоспостереження промислового масштабу без відеореєстраторів та/або комп'ютерних систем обробки відеоінформації неможливо.
Але камери відеоспостереження з функцією вторгнення в зону купити вже можна. І не тільки з такою функцією. Як правило, такі пристрої вже підтримують функції детекції та розпізнавання осіб, перетину віртуальних ліній, визначення номерних знаків автомобіля, визначення нестандартного звуку в місці, яке контролюється камерою (з мікрофоном) і т.п.
Давайте детально розглянемо, навіщо відеоаналітику роблять на борту камер.
Де застосовують камери з вбудованою відеоаналітикою
Почнемо з того, що камеру відеоспостереження з функцією вторгнення в зону купити має сенс в декількох випадках:
-
об'єкт відеоспостереження відносно невеликий (приватний будинок, квартира, майданчик двору або вулиця перед ними, простір перед офісом і т.п.);
-
немає необхідності записувати безперервне відео;
-
необхідна функція визначення вторгнення в віртуальний периметр;
-
бюджет на систему відеоспостереження обмежений і т.п.
-
В якості стандартних завдань, коли на камери відеоспостереження з визначенням вторгнення в зону ціна однозначно виправдовується, це:
-
визначення і сигналізація власнику про те, що хтось підійшов і довго перебуває біля його автомобілю у дворі;
-
контроль майданчики з будматеріалами, іншими ТМЦ, куди ніхто не повинен заходити без відома власника камери;
-
контроль зони в торгово-розважальному центрі у певних стендів, полиць з товарами, вітрин (використання відеоспостереження з комерційними цілями) і т.п.
Як працюють smart-відеокамери
Процес настройки такої камери дуже простий. У кількох словах - в камері є своя операційна система. Для того, щоб налаштувати відеоаналітитку, потрібно увійти в її адміністративну частину. Там засобами візуалізації позначити контрольований периметр (прямокутник, фігуру довільної форми) і вказати спосіб оповіщення користувача про порушення цього периметра.
Приклади налаштування відеоаналітики в камері ви можете побачити в нашому youtube-каналі.
Ви легко можете камери відеоспостереження з детекцією вторгнення в зону купити в інтернет-магазині «Безпека», а також отримати необхідні консультації по тел. 0800 300 430!