Підтримуємо Збройні Сили України! Cпецрахунок НБУФонд «Повернись живим»
Наличные
  • Безналичные с НДС
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Додаткове обладнання для домофонів ARNY

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для чого ми зробили розділ каталогу інтернет-магазину «Безпека», в якому ви можете купити додаткове обладнання для домофонів ARNY? Тому що у нас «накопичився» асортимент корисних деталей для цього типу пристроїв, який не входить в стандартні комплекти при продажу. А це обладнання буває вкрай необхідно при веденні монтажу відеодомофонів в ваших квартирах, будинках, офісах ...

Чому варто купити додаткове обладнання відразу

Наші установники (фахівці, які надає наша компанія при придбанні вами комплексу з пристроїв і послуг з монтажу) чітко знають, що буде необхідним на місці монтажу. Будь то врізні кронштейни для панелей виклику, блоки управління замками (БУЗ), інше. Тому вам буде запропоновано відразу ж все, що потрібно для установки. І ви не витратите ні хвилини зайвого часу на повторне відвідування нашого магазину або на пошук деталей на ринку або де-небудь ще.

Якщо ж ви користуєтеся послугами інших фахівців, то збільшується ризик нестачі тих же адаптерів ARNY-Commax, кутового кронштейна і т.п. Не виконуючи монтажних робіт щодня, складно передбачити всі нюанси установки.

Що входить в асортимент додаткового обладнання ARNY

Ми підібрали на даний момент асортимент, який «закриває» всі запити власників видеодомофонів ARNY. Представлене в розділі обладнання і пристрої адаптовані до «девайсів» цієї торгової марки. Тим самим ми позбулися нарікань в процесі установки і експлуатації видеодомофонов ARNY.

Отже, що входить до переліку «допів»:

  • камери відеоспостереження, які найбільш часто купують клієнти додатково до мережевих версій домофонів ARNY. При необхідності ми підберемо і інші варіанти камер (0800 300 430!);

  • адаптери «відеодомофон ARNY/панель виклику іншої марки»;

  • блоки управління замками (БУЗ);

  • кутові, врізні кронштейни до панелей виклику і т.д.

Відзначимо, що деякі елементи домофонії, що пропонує ринок, виходять з ладу через установку в непередбаченому місці або механічного пошкодження (робота вандалів).

Наприклад, у одного з наших клієнтів перестав відкриватися замок на вуличній хвірткі (приватний будинок, огороджена територія) через установку БУЗ під відкритим небом, з неізольованими контактами (забули ізолювати). Так-так, дива інсталяції власними руками! Проблема вирішилася придбанням у нас і грамотною установкою нового БУЗ в захищеному місці.

Питання? Відповіді по телефону 0800 300 430! 

Вгору