Підтримуємо Збройні Сили України! Cпецрахунок НБУФонд «Повернись живим»
Наличные
  • Безналичные с НДС
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Обладнання LuxCam

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лінійка обладнання для систем відеоспостереження LuxCam зібрана з урахуванням більшості стандартних вимог до цих систем. При цьому асортимент містить пристрої різних цінових категорій. Для чого це зроблено? Для того, щоб максимально полегшити вибір покупцеві.

Зауважимо, що такий підхід дозволив не тільки врахувати інтереси проектувальників, інсталяторів і замовників систем охоронного телебачення стандартного типу. Пристрої для своїх проектів в нашому каталозі знайдуть і ті, хто збирається будувати або вже побудував системи відеоспостереження професійного, масштабного рівнів.

Асортимент обладнання LuxCam

Як вже сказано, на базі пристроїв LuxCam можна легко робити нові відеосистеми. Також легко з їх допомогою можна підтримувати в робочому стані і покращувати вже існуючі цифрові і аналогові системи.

Отже, в переліку обладнання:

  • аналогові, AHD, HD-CVI, IP камери відеоспостереження;
  • допоміжне обладнання.

Камера відеоспостереження LuxCam, як ми бачимо, може бути декількох типів. Розглянемо, чим вони відрізняються. Це важливо при виборі пристроїв для конкретного об'єкта або відеосистеми, яка працює на ньому.

Аналогові відеокамери – пристрої традиційного стандарту передачі відеозображення по коаксіальним кабелям. Основний їх мінус – відеосигнал невисокої роздільної здатності, його не можна передати на велику відстань, так як в таких мережах якість відео падає зі збільшенням відстані. Однак є і плюс. Потужності сигналу вистачає на велику довжину у порівнянні з цифровим. Підключення за допомогою звичайного коаксіального кабелю RG-59 (без підсилювачів, інших категорій) здійснюється на відстань до 250 м. Однак для камер HD-SDI максимальна відстань для підключення до відеореєстратора цим же (RG-59) кабелем складає 100 м.

HD-CVI – відеокамери, стандарт передачі відеосигналу в яких є закритим, він контролюється компанією Dahua. Це відеокамери телебачення високої чіткості (High Definition Composite Video Interface). Відеосигнал – аналоговий покращений, надає можливість передавати сигнал з роздільною здатністю до 8 Мп. Відстань передачі (в залежності від роздільної здатності) – 500-800 м.

AHD – так само стандарт передачі відео високої роздільної здатності по коаксіальному кабелю. Максимальна відстань передачі – до 500 м.

IP-відеокамера – цифровий пристрій, максимально адаптоване під мережеві системи відеоспостереження. На «борту» може містити вбудовану відеоаналітику. Передача відеосигналу проходить по витій парі на відстань до 100 м.

Звичайно, ви можете докупити пристрої посилення відеосигналу, це залежить від вашого бюджету. Незалежно від формату, будь-яка відеокамера LuxCam – прекрасний компонент вашої системи безпеки!

З технічних і фінансових питань вам готові відповісти по телефону 0800 300 430!

Вгору