Підтримуємо Збройні Сили України! Cпецрахунок НБУФонд «Повернись живим»
Наличные
  • Безналичные с НДС
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Обладнання Kocom

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Kocom – марка домофонного обладнання, давно відома в Україні. Цей виробник знаходиться в Південній Кореї, працює з 1976 року. Kocom веде успішні продажі не тільки в Україні, марка відома в Європі і Америці.

У нашому каталозі можна купити повний асортимент пристроїв і обладнання для побудови повноцінної системи контролю та управління доступом для приватного будинку, багатоквартирного будинку, для офісу, комерційного об'єкта або навіть для контролю проходу в виробничі приміщення.

Цінова політика Kocom при високій якості обладнання і достатньому функціоналу дуже демократична. Фактично ви купуєте домофон Kocom або будь-який інший пристрій цієї компанії, істотно заощаджуючи бюджет.

Одна з особливостей цієї марки – в виробництві застосовуються екологічно безпечні матеріали.

Асортимент Kocom

В асортименті зібрані всі основні пристрої, звичні для систем домофонії. До них відносяться:

  • аудіо- та відеодомофони;
  • аудіо- та відеопанелі виклику;
  • комплекти домофонів;
  • додаткове обладнання.

Зауважимо, що особливою популярністю в каталозі інтернет-магазину Безпека користуються такі пристрої, як виклична панель Kocom. Справа в тому, що домофони цієї марки характеризуються великим терміном експлуатації, їх вкрай рідко здають в ремонт. А панелі виклику будь-якого виробника працюють в складних умовах експлуатації – на вулиці багато пилу, часто панелі отримують ушкодження через дії вандалів і т.д. До того ж власники об’єктів часто не проводять технічне обслуговування домофонії, тому панелі виклику і мають таку популярність в магазині.

Рекомендуємо звернути увагу на зібрані нашими фахівцями комплекти домофонії Kocom. У них укладено весь досвід наших інсталяторів, знижена ціна, відмінна сумісність між панелями виклику і домофонами Kocom, проста інтеграція в уже існуючі на об'єкті домофонні системи.

Обладнання Kocom купити воліють досвідчені інсталятори для своїх клієнтів, клієнти, які уважно підходять до організації своєї безпеки. З питань придбання, за технічними подробицями телефонуйте 080 300 430!

Вгору