Наличные
  • Безналичные
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Допоміжне обладнання Dahua

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ви стали власником обладнання систем відеоспостереження Dahua? Вітаємо, хороший вибір! Власником відеореєстратора або відеокамери з шильдиком цього відомого виробника можна стати легко, трохи складніше стати користувачем вже встановленої і справно працюючої системи відеоспостереження. Незалежно від марки.

Особливості організації систем відеоспостереження

Ми згодні, що більшу частину уваги при побудові системи безпеки будь-якого типу займає підбір її елементів. Пасивних і активних. Це відеокамери, реєстратори, блоки живлення, а також додаткове і допоміжне обладнання.

Дуже знайома сітуація, коли клієнт придбав масу відеокамер, відеореєстраторів, пару бухт кабелів UTP або коаксіального, не забув навіть коннектори RJ45 для IP-мереж або BNC-роз'єми для аналогових систем. І раптом в процесі монтажу не вистачає зовсім трохи - потрібно допоміжне обладнання під назвою «пристрій для передачі IP відеосигналу по коаксіальному кабелю»! Коштує воно близько 800-900 грн. (На момент написання тексту), а їхати за ним можна кілометри і кілометри. Прикро!

Є ще момент - коли у вас проводиться реінжиніринг старої системи охоронного телебачення. При цьому велика частина аналогового обладнання буде задіяна в рамках нової системи, яка побудована на базі цифрових пристроїв. В цьому випадку складно передбачити наявність деяких «другорядних» деталей.

Це ключові особливості організації охоронного і комерційного відеоспостереження.

Тому ми зібрали в одному місці допоміжне обладнання Dahua!

Склад додаткового обладнання для систем відеоспостереження Dahua

У розділі - основні пристрої, які користуються попитом серед клієнтів, які вже придбали у нас або сусідів по ринку системи Dahua та інших виробників:

  • ePoE (новий стандарт передачі відеосигналу і харчування по 1 кабелю на дистанцію до 800 м.) 4, 8-портові керовані і некеровані комутатори Dahua;
  • традиційні РоЕ комутатори;
  • пристрою для передачі IP відеосигналу по коаксіальному кабелю (до 400 м. і менше) в IP мережах (т.зв. перетворювачі відеосигналу), які виступають в «ролі» приймачів і передавачів відео.

Цей розділ сайту «живий», інформація на ньому постійно доповнюється і коригується.

Відповіді на додаткові запитання - 0800 300 430 або в шоу-румі за адресою Київ, вул. Юрія Іллєнка, 6!

Вгору