Наличные
  • Безналичные
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеореєстратори Lux DVR

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Незважаючи на швидко зростаючу популярність автономних IP камер з вбудованою відеоаналітикою, серцем систем відеоспостереження промислово-комерційного або великомасштабного характеру залишаються відеореєстратори. Це твердження вірне як для систем, що на стадії проектування, так і для вже існуючих. Відмітна особливість «старих» систем охоронного телебачення - велика кількість аналогових камер і відповідних їм приладів запису і зберігання інформації. Перейти на IP-обладнання - занадто дорого і довго. Тому виробники роблять компромісні рішення. Наприклад - відеореєстратори Lux DVR.

Відразу відзначимо, що Lux DVR є і «чисто» IP, і ніяких «танців з бубнами» для інтеграції їх в сучасну цифрову відеосистему не потрібно. Ми поговоримо про обладнання типу AHD, більшу частину якого складають реєстратори Lux DVR.

Що таке AHD відеореєстратор

AHD - це аналогова система відеоспостереження високої чіткості, що підтримує роздільну здатність HD 720p і Full HD 1080p. Це означає, що користувач може бачити «картинку» від відеокамер 2 Мп будь-якого виробника. До відеореєстратора для відеоспостереження DVR Lux підключаються аналогові і цифрові відеокамери через коаксіальний кабель і виту пару відповідно.

Налаштовувати і працювати з пристроєм можна по інтернету через додатки для ПК і смартфонів. Це зручно, особливо якщо ви придбали і встановили lux dvr відеореєстратор для дому. На борту представлених пристроїв Lux DVR в асортименті інтернет-магазину «Безпека» присутні режими: запису по спрацюванню детектора руху, за розкладом, ручний, безперервний.

Чому обирають відеореєстратор Lux DVR

Причин цілий перелік:

  • відмінна ціна;
  • AHD через коаксіальний кабель на відстань близько 500 м. (IP - до 100 м.);
  • коаксіальний кабель стійкий до спотворень від електромагнітного поля;
  • універсальність реєстраторів Lux DVR. Підключайте до нього IP, AHD, CVBS D1 камери! підтримка 1-2 HDD на кілька терабайт;
  • багатоканальність;
  • простота монтажу і налаштування.

Друзі, це обладнання вже довело свою корисність на тисячах об'єктів. Про нього все давно відомо, тому у нас вже є готова база відповідей на ваші питання. Так що дзвоніть і забирайте їх за дві-три хвилини і застосовуйте!

Вгору