Наличные
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до побажань
0
Мій кошик

Відеореєстратори Dahua

Відеореєстратори Dahua

Китайський бренд Dahua Technology завоював світову популярність за рахунок виробництва і розробки сучасних, функціональних і високоякісних систем для відеоспостереження. Компанія по праву зайняла величезну частку світового ринку веб-мереж і відеоспостереження. За останні роки вона міцно вкоренилася в п'ятірці авторитетного рейтингу Security 50. Кожна модель продукції сертифікована по престижним міжнародним програмам. Офіційний партнер ексклюзивних дистриб'юторів бренду Dahua, інтернет-магазин «Безпека», пропонує придбати оригінальні моделі відеореєстраторів в Україні за ціною від виробника.

Купити відеореєстратори Dahua в Україні - типи і їх особливості

Компанія виробляє продукцію за останніми технологіями, тому вона славиться функціональністю, надійністю і високим ступенем безпеки. Відеореєстратори поділяються на такі типи:

  1. HD-CVI - пристрої, здатні отримувати і обробляти аналоговий сигнал HD/Full HD якості, що надходить від камер по коаксіальному або сигнальному кабелю. Спеціальна мікросхема обробляє вхідний потік відео, аудіо та керуючих даних використовуючи технологію автоматичної корекції сигналу, усуваючи спотворення при передачі на великі відстані. Дальність передачі без істотного зниження якості складає до 650 м в залежності від роздільної здатності і типу використовуваного кабелю. При цьому відсутність кодування/декодування знижує затримку при передачі практично до нуля.
  2. IP - це пристрої призначені для роботи в складі систем IP відеоспостереження. IP реєстратори (NVR) отримують відеодані від IP-камер у вигляді кодованого цифрового потоку по мережі Ethernet. Запис проводиться на один або кілька жорстких дисків. Перегляд відео можливий на моніторі, який підключається безпосередньо до реєстратора або через віддалений доступ по локальній мережі або Інтернет.
  3. Гібридні моделі відеореєстраторів (HVR), це пристрої, що приймають сигнали і від аналогових, і від IP відеокамер. Зазвичай в таких реєстраторах кілька аналогових входів і один вхід для IP камери з можливістю підключити більше за допомогою Switch. HVR дозволяє використовувати всі переваги аналогових і мережевих камер і заощадити на створенні ефективної системи відеоспостереження. Купити відеореєстратори Dahua в Україні в магазині «Безпека» ви можете по найбільш низькій вартості.

Кожен тип відеореєстраторів для камер спостереження може мати різні характеристики:

  • від 4 до 32 аналогових і до 256 IP відеоканалів
  • 1, 2 або більше накопичувачів до 12 Тб
  • швидкість відображення від 100 до 400 кадрів/секунду
  • від 1 до 4 аудіо входів.

IP реєстратори можуть підтримувати функцію POE, використовувати відео компресію різних типів. У них також можуть бути додаткові можливості. При виборі моделі також варто звертати увагу на кількість входів для камер. Є реєстратори тільки з одним або декількома виходами для IP камер, але з більшою підтримкою IP каналів. Для використання всіх доступних IP каналів до них потрібно буде підключати Switch.

Купити відеореєстратори Dahua в Києві з гарантією від виробника

В каталозі фірмового інтернет-магазину «Безпека» представлено широкий вибір реєстраторів для камер відеоспостереження різних типів. Підібрати потрібну модель дуже просто, на сайті зручно організований пошук за всіма характеристиками, що дозволяє швидко знайти те, що потрібно саме вам.

До найбільш популярних моделей IP відеореєстраторів відносяться: DH-NVR5216-4KS2, NVR2208-8P-S2, NVR2208-S2. Що стосується HD-CVI моделей, то тут популярні DH-XVR4232AN-X, DHI-XVR5104HS-X1, DH-XVR5232AN-X та інші. Вибирати ту чи іншу модель потрібно з урахуванням особистих потреб в залежності від використовуваних камер.

Купити відеореєстратори Dahua в Україні в інтернет-магазині «Безпека» може житель будь-якого населеного пункту. На всі моделі поширюється офіційна гарантія від виробника. Надійні відеореєстратори гарантують безпеку будь-якого житлового комплексу або промислового об'єкта. Вибирайте оптимальну модель, а ми гарантуємо оперативну доставку по всій Україні.

Вгору