Підтримуємо Збройні Сили України! Cпецрахунок НБУФонд «Повернись живим»
Наличные
  • Безналичные с НДС
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти домофонів Kocom

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Готовий комплект, в який входить IP відеодомофон Kocom і виклична відеопанель - прекрасне рішення для кількох випадків, коли:

  • ви встановлюєте домофон на об'єкті вперше;
  • ви замінюєте застаріле, або що погано працює, втомлене або страшне обладнання, яке вже відпрацювало кілька десятків років;
  • зробили ремонт в квартирі або будинку і вирішили привести дизайн і функціонал домофонного обладнання в повну відповідність до духу житла.

Відразу ж хочеться вас привітати з готовністю до установки фактично нової системи контролю доступу в будинок! І, щоб не бути голослівним, ми вирішили допомогти вам зробити вибір домофона і панелі простим і швидким, сформувавши комплекти цього обладнання. Крім того, що ви не втратите занадто багато часу на вибір, придбаєте і найбільш збалансоване рішення в розрізі ціна-можливості.

Якщо електромеханічний або електромагнітний замок практично будь-якої моделі легко вбудується в домофонну систему, то панель виклику і IP відеодомофон бажано перевірити на сумісність. Тут краще проконсультуватися у нас (0-800-300-430) і уникнути подальших «танців з бубном». З огляду на це питання ми і сформували готові комплекти з відеодомофонами Kocom і викличними відеопанелями ARNY.

Чим хороші моделі відеодомофонів від Kocom? Приємний дизайн, «спокійний» призначений для користувача інтерфейс (НЕ навантажений опціями), а в цілому:

  • перевірене в роботі обладнання;
  • немає секретів в настройках, будь-яких збоїв;
  • класичний витриманий дизайн;
  • хороша працездатність протягом тривалого часу експлуатації.

Розробник Kocom часто інтригує покупця цікавими «фішечками», які не просто цікаві на момент ознайомлення з ними, а й прігождаются після установки і запуску пристрою в роботу. Наприклад, дзеркальний екран моделі Kocom CV-504 Mirror, який відображає все як дзеркало. Можна подивитися в нього при виході і поправити зачіску, макіяж.

Дізнавайтеся про новинки, прийомах роботи з обладнанням, яке пропонує онлайн-магазин «Безпека», і в наших соцмережах! Телефонуйте!

 

Всі бренди - Комплекти домофонів

ARNY, Commax

Вгору