Наличные
  • Безналичные
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Безконтактні кнопки виходу

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Безконтактна кнопка виходу - надійний пристрій для виходу з приміщення, з будь-якої території, які знаходяться під «наглядом» електромагнітного або електромеханічного замка, засувки.

Основне її завдання - подавати сигнал для відкриття замку, а отже - для розблокування дверей, щоб можна було вийти.

Кнопка виходу безконтактна з успіхом замінює звичні контактні кнопки, і встановлюється при початкової інсталяції системи контролю та управління доступом на нових об'єктах. Вона набагато більше і помітніше, ніж маленькі контактні кнопки. Дизайн цього пристрою дуже помітний, тому друга його функція - демонстрація престижності об'єкта.

Що ж це за «девайс», як влаштований, як виглядає і які його переваги? Чому варто купити безконтактну кнопку і поставити в своєму під'їзді або на виході з приміщення?

Як працює безконтактна кнопка виходу

Представлені в даному розділі Каталогу інтернет-магазину «Безпека» кнопки ARNY завдяки асортименту своїх технічних і цінових характеристик підійдуть практично для будь-якого об'єкта.

За типом їх установки розрізняють внутрішні і зовнішні (здатні легко працювати при будь-якій погоді і сезону року), врізні і накладні. Все залежить від ваших уподобань і дизайну вашого об'єкта.

У будь-якому випадку корпус кнопки - надійний, важко піддається механічній дії.

Усередині нього встановлюється інфрачервоний (ІК) датчик, який «відчуває» тепло руки, яку підносять на деяку відстань (від 3 до 18 см в середньому) до поверхні кнопки. Після детекції тепла, датчик подає сигнал на електрозамок після того, як замкнуться або розімкнуться контакти кнопки.

Все, більше ніяких секретів немає.

Технологія експлуатації пристрою, вірніше всієї системи виходу наступна - ви проводите рукою (та хоч носом, якщо руки зайняті) перед кнопкою, електрозамок відкривається, ви відкриваєте двері і виходите. Якщо на дверях є доводчик, можете її навіть не закривати, вона сама закриється. Після чого замок заблокує двері.

Переваги

  • Чому варто купити в Києві безконтактну кнопку виходу? Причини перерахуємо нижче:

  • така кнопка робить зручним відкриття дверей. У неї ресурс спрацьовувань, який в десятки разів більше, ніж у контактних кнопок. Нормальним вважається спрацьовування в 1 млн разів;

  • вона добре демонструє статусність приміщення і його господарів;

  • безконтактна кнопка не вимагає дотику, тому не є переносником вірусів і бактерій. Це вирішальний аргумент на її користь з оглядом на пандемії коронавируса і інших «контактних» інфекційних захворювань.

Вгору