Наличные
  • Безналичные
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Додаткове обладнання українського виробництва

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що таке додаткове обладнання по факту? Це те, що потрібно не забути купити, щоб довести реалізацію будь-якого проекту системи контролю та управління доступом, відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації, домофонії до логічного кінця.

Додаткове обладнання українського виробництва - розділ Каталогу нашого інтернет-магазину «Безпека», в якому зібрані пристрої та матеріали, які гарантовано знадобляться при установці системи безпеки будь-якого з перерахованих типів.

Асортимент

Який асортимент додаткового обладнання доступний до придбання:

  • монтажний короб;

  • штекер живлення;

  • штекер BNC і ін.

Врахуємо, що асортимент цього розділу може доповнюватися, редагуватися залежно від надходження «звичної» і нової продукції.

Монтажний короб

Коли ви прокладаєте кабельні траси для подачі живлення і передачі аудіо- та відеоінформації, сигналів тривоги або «робочих» сигналів (перевірка зв'язку між тривожними датчиками і централлю, між централлю і охоронним або пожежним пультом та ін.), на друге місце виходить питання дизайну. Адже установки здійснюються не тільки у виробничих приміщеннях. Для грамотної організації провідних каналів застосовуйте монтажні короби - і дизайн приміщень не постраждає.

Штекера живлення з клемної коробкою

Звичайно, в комплекті більшості пристроїв систем безпеки йдуть блоки живлення. Однак довжини проводу між штекером і самим блоком часто недостатньо. Тоді й доводиться подовжувати провід, при цьому відрізати штекер (його потім неможливо використовувати) і встановлювати штекер живлення з клемної коробкою.

Штекера BNC з клемної коробкою

Це елементи аналогових систем відеоспостереження, в яких «робоча» інформація передається по коаксіальним кабелям. Готових «патчкордів»-коаксіальних проводів ринок не пропонує, найкраще рішення - придбати кабель, відрізати його за фактичною відстаню між пристроями, і вже потім його «закінчити» штекером.

Вгору