Наличные
  • Безналичные
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Обладнання Dahua

Сортування:
новинки за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Dahua — відомий китайський виробник обладнання ринку систем відеоспостереження, домофонного обладнання, супутніх пристроїв і матеріалів. Компанія відома своєю серйозною орієнтацією на потреби і бюджет, які є у клієнта. Що б ви не купили — відеореєстратор Dahua або IP відеокамеру, ви зробите вигідне придбання і вкладення в безпеку себе і своєї сім'ї, колег, об'єкта.

Співвідношення функціональність/ціна у Dahua — одне з кращих в світі. Завдяки тому, що в компанії дуже грамотно підійшли до наповнення ринку товарами під власною маркою, ми сьогодні раді запропонувати вам дуже широкий асортимент. Який розміщений не на одному десятку сторінок Каталогу.

Ми рекомендуємо активно користуватися рядком пошуку, фільтрами (ліворуч на сторінці) для того, щоб купити Dahua пристрій. Або дзвінком за номером телефону 0800 300 430!

Особливості Dahua

Цей виробник обладнання систем безпеки дуже тонко відчуває тенденції на ринку. До того ж, він може собі дозволити утримувати штат відмінних розробників. Тому будьте впевнені, що якщо у якогось іншого виробника мережевих відеокамер ви побачили унікальну функцію вбудованої відеоаналітики, то в IP камері Dahua можна побачити таку ж вже зараз. Або зовсім-зовсім скоро.

Асортимент Dahua

Асортимент продукції цього китайського виробника займає на сайті компанії «Безпека» не менше двох десятків сторінок. І на кожній — не менше двадцяти позицій! І щоб купити, наприклад, Dahua домофон, доведеться добре ознайомитися з масою моделей серед IP і аналогових відеодомофонів. Втім, ось далеко не повний перелік:

  • відеокамери (IP, роботизовані, HD CVI);
  • відеореєстратори (IP, HD CVI, аналогові);
  • відеодомофони, (IP, аналогові);
  • комплекти відеоспостереження;
  • контролери, зчитувачі;
  • комутатори;
  • додаткове обладнання і т.п.

Як вибрати Dahua

В даних категоріях товарів вибір досить простий. У вас однозначно є певні вимоги до технічних характеристик і функціональності пристроїв. Наприклад, вам потрібно камери Dahua купити в кількості 3 штук, дозволом об'єктива 5 Мп, з ІК-підсвічуванням на 60 м. І відповідний відеореєстратор. Бюджет — до 12,5 тис. грн. Під дані параметри (на момент написання цього тексту) вам підійде HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1500TP-Z-A і 4-канальний HDCVI відеореєстратор Dahua DH-XVR5104C-4KL-X! І залишиться можливість пізніше докупити і підключити ще одну камеру відеоспостереження.

Щоб не заплутатися при виборі параметрів пристроїв Dahua, звертайтеся за допомогою і рекомендаціями по тел. 0800 300 430!

Вгору